O nás

 
 

Spoločnosť DAB Trade, s.r.o, má výhradné zastúpenie pre Stredné a Západné Slovensko na realizáciu 

PREVETRÁVANÉHO TEPELNOIZOLAČNÉHO ZATEPĽOVACIEHO SYSTÉMU VINYLIT

( ODVETRANÁ FASÁDA ) 

Tento jedinečný systém vyrába nemecká spoločnosť Vinylit Fassaden GmbH od roku 1972, ktorá zároveň aj udeľuje licenciu vybraným firmám.  Jej hlavným cieľom bolo už od začiatku vyrábať a predávať nové fasádne prvky zo špeciálnych materiálov. Od roku 1984 má firma sídlo v Kassel-Waldau.

Spoločnosť Vinylit Fassaden GmbH je zastúpená na štyroch kontinentoch s vlastnými výrobnými strediskami, zamestnáva viac ako 1200 ľudí a jej ročný obrat činí viac ako 230 mil. Eur. 

"Kvalita je našim hlavným motívom" to platí nielen pre naše výrobky, ale i pre servis – a to v celej Európe. Dôsledne sa orientujeme na individuálne požiadavky našich zákazníkov a vyvíjame pre nich výrobky zodpovedajúce ich požiadavkám. To je základom nášho dlhoročného úspechu. Spoločnosť má zrealizovaných viacej ako 20 miliónov metrov štvorcových týmto systémom! Spoločnosť DAB Trade, s.r.o., ako realizátor fasádneho systému Vinylit na Slovensku, pristupujeme k zákazníkom v súlade s touto filozofiou výrobcu.

Spoločnosť DAB Trade, s.r.o. vznikla v roku 2009 ako obchodno - stavebná spoločnosť. Venuje sa najmä dodaniu tovaru (delivery-dodať) a stavať (build).  Z dôvodu zvýšeného záujmu o tento systém na západnom a strednom Slovensku po získaní licencie od nemeckého výrobcu Vinylit Fassaden GmbH, sa spoločnosť DAB Trade, s.r.o. stala výhradným realizátorom oprávneným priamo od výrobcu na realizáciu stavieb systémom Vynilit® na západnom a strednom Slovensku.

 

 

Pracujeme s náradím profesionálov:

 

 

 

Naša spoločnosť vlastní a využíva lešenie :